ZAKÁZKOVÁ VÝROBA

OKEN, DVEŘÍ A SCHODŮ

Kontakty

Truhlářství
Miloš Doubek
V.B.Třebízského 164
273 74 Klobuky v Čechách

Telefon: +420 606 462 607
Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Zimní zahrady

dv10

Zimní zahrady a pergoly navrhujeme podle přání zákazníka a podle prostorových možností. Základ pro výrobu zimní zahrady je „eurohranol" vysoké kvality, u kterého nehrozí nebezpečí kroucení dřeva nebo deformace vlivem vnitřního pnutí materiálu.

Zeptejte se

zimni-zahradyZimní zahrady na rozdíl od tradičních zahrad můžeme využívat po celý rok. Kvalitně provedená zimní zahrada ze dřeva působí impozantním a luxusním dojmem. Každá zimní zahrada je unikát. Zimní zahrada může být navržena jako přístavba domu, která zajímavě rozšíří vlastní obytný prostor, nebo může být řešena jako samostatně stojící objekt s vlastním základem.

Zimní zahrady a pergoly navrhujeme podle přání zákazníka a podle prostorových možností. Základ pro výrobu zimní zahrady je „eurohranol" vysoké kvality, u kterého nehrozí nebezpečí kroucení dřeva nebo deformace vlivem vnitřního pnutí materiálu. Nejčastěji používané dřeviny jsou smrk, borovice, dub a meranti. Konstrukce vychází z profilu Euro 68 s dokonalým zasklením izolačními skly, které potlačují venkovní výkyvy nebo polykarbonátovými deskami. Střešní plášť u zimních zahrad je zasklen bezpečnostním sklem. Pro dokonalou funkčnost zimní zahrady nabízíme stínící prvky jako obvodové tak i pro střešní prvky.