ZAKÁZKOVÁ VÝROBA

OKEN, DVEŘÍ A SCHODŮ

Kontakty

Truhlářství
Miloš Doubek
V.B.Třebízského 164
273 74 Klobuky v Čechách

Telefon: +420 606 462 607
Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Vchodové dveře

Vchodové dveře
Povrchovou úpravu provádíme vysokotlakým stříkacím zařízením, které je zárukou kvality. Nabízíme různé odstíny moření dle přání zákazníka nebo odstín lze zvolit podle vzorkovnice barev.

 

Zeptejte se

Vchodové dveře Naše firma se také zabývá zakázkovou výrobou nejen vchodových dveří, vrat, bran a plotů, ale i interiérových dveřích jednokřídlových či dvoukřídlových. Vchodové dveře jsou vizitkou každého domu jejichž úlohou je ochrana před nepříznivým počasím a ochrana majetku. Splňují požadavky na bezpečnost domu a mají výborné tepelně-izolační a akustické vlastnosti. Při běžné údržbě je životnost dřevěných dveří přibližně stejná jako je v našich evropských podmínkách uvažovaná životnost domu, tedy asi sto let.

Dveře vyrábíme dle přání, vlastních návrhů a požadavků zákazníka v souladu s nejpřísnějšími evropskými normami. Na výrobu se používají kvalitní lepené třívrstvé hranoly, které garantují stabilitu a tvarovou stálost. Na přání můžeme dodat dveře smrkové, borovicové, dubové nebo meranti, které odolávají agresivnějšímu prostředí.

 


Povrchovou úpravu provádíme vysokotlakým stříkacím zařízením, které je zárukou kvality. Nabízíme různé odstíny moření dle přání zákazníka nebo odstín lze zvolit podle vzorkovnice barev. Dále nabízíme velký výběr typů skel. Vchodové dveře jsou vybaveny bezpečnostním vícebodovým zámkem a 3D závěsy, které jsou nastavitelné ve třech směrech.

Jsme připraveni Vám nabídnout kompletní služby od prvotních návrhů, přes kvalitní zpracování výroby, až po konečnou montáž.

Co můžete od vchodových dveří očekávat:

  • Bezpečí. Dveře jsou dnes vyráběny podle EU norem a můžete si je vybrat v několika možných bezpečnostních třídách. Od 2. do 5., což jsou nepřekonatelné a nejbezpečnější dveře na trhu.

  • Prosklené dveře a přesto bezpečné. Můžete je zvolit v bezpečnostní třídě 2, 3, a 4. Můžete mí dvojsklo, trojsklo, sklo čiré, dekorační a též jeho rozměr, tvar a umístění ve dveřích.

  • Protipožární zabezpečení. Dveře jsou vyráběny z různých materiálů, které odolají požáru. Základní protipožárnost je dána celoocelovou konstrukcí dveří.

  • Zvukovou odolnost.

  • Tepelnou izolaci. Náročnost závisí na tom, zda dveře oddělují vnější prostředí a nevytápěný prostor, nebo oddělují vnější prostředí a vytápěný prostor.

  • Rozměr dveří podle vašich představ a požadavků. Můžete mít dveře v různé výšce, šířce, vaše dveře mohou být jednokřídlé, či dvoukřídlé, plné, či se světlíkem. Rádi vám doporučíme nejvhodnější profil zárubně podle rozměrů zdiva.

  • Materiál povrchu dveří. Lamino, stříkaný povrch, přírodní dýhu, nebo dřevěný masiv.

  • Barevnost a vzhled dveří. Dokonce můžete mít dveře, které budou vypadat jinak z vnějšku a jinak zevnitř. Dveře mohou být hladké, kazetové, mohou mít strukturu dřeva, různé profilování, odlišnou barevnost dveří a zárubní. To vše záleží pouze na vaší fantazii a požadavku. Dnes je možné cokoli.

  • Příslušenství dveří. Výběr vložky s klíči, kování, kukátko, řetízek, nebo zabezpečovací páku.