ZAKÁZKOVÁ VÝROBA

OKEN, DVEŘÍ A SCHODŮ

Kontakty

Truhlářství
Miloš Doubek
V.B.Třebízského 164
273 74 Klobuky v Čechách

Telefon: +420 606 462 607
Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Interierové dveře


Dveře vyrábíme přímo na zakázku na přání zákazníka, kde se meze fantazie nekladou, nebo je možné vycházet ze základní typové řady interiérových dveří, kterou lze neomezeně rozšiřovat a libovolně kombinovat množství a velikost dřevěných příček, tvary a druhy jednotlivých skel, výplní a nadsvětlíků.

 

Zeptejte se

dvereNaše firma má bohaté zkušenosti nejen s výrobou vchodových dveří, ale i s výrobou vnitřních masivních jednokřídlých nebo dvoukřídlých dveří. Zárubně mohou být rámové nebo obložkové. Vyrábíme i dveře posuvné.
Základem pro kvalitní výrobu interiérových dveří je vždy perfektně vysušené řezivo, u kterého nehrozí nebezpečí kroucení dřeva či deformace vlivem vnitřního pnutí v materiálu. Pro výrobu nejčastěji používáme materiál – smrk, borovice, dub, buk, modřín, olše. Povrchová úprava je vždy provedena vysoce kvalitními polyuretanovými laky transparentními, zabarvenými nebo krycími. Na přání zákazníka lze mořit dveře do požadovaného odstínu. Esteticky velmi zajímavé jsou tzv. „drásané dveře".

Dveře vyrábíme přímo na zakázku dle přání zákazníka, kde se meze fantazie nekladou, nebo je možné vycházet ze základní typové řady interiérových dveří, kterou lze neomezeně rozšiřovat a libovolně kombinovat množství a velikost dřevěných příček, tvary a druhy jednotlivých skel, výplní a nadsvětlíků.

 

Základní vzorník povrchových úprav ke shlédnutí zde.

  • Možné zasklení ornamentními skly, pískovaným sklem nebo vitráží.

  • Možnost výběru kování včetně klik dle přání zákazníka.

  • Nabízíme kompletní servis od konzultace, zaměření prostor, návrh, výrobu, dodávku a kompletní montáž.

 

Správně vybrané interiérové dveře vám vkusně doplní celkový design vašeho bydlení.

Typová řada interiérových dveří: